Automobilių nuoma

Geriausias aptarnavimas Lietuvoje
 

APIE MUS:

CAR4U - siūlome trumpalaikę ir ilgalaikę automobilių nuomą Vilniuje ir Kaune. Įvairių klasių modeliai pas mus nuomuojami už patrauklią kainą. Orientuojamės į patogumą, todėl suteikiame galimybę automobilį pasiimti ir pristatyti Vilniaus ir Kauno oro uostuose. Dirbame tam, kad savo kelionės tikslą pasiektumėte greičiau. Auto rezervacija internetu arba telefonu.

PRIVALUMAI:

Pasinaudoję CAR4U automobilių nuomos paslaugomis, Jūs: rinksitės bet kurį patinkantį modelį iš mūsų turimų transporto priemonių, nustatysite Jums patogų nuomos laikotarpį, pasiimsite ir pristatysite automobilį skirtingose vietose, galėsite išsinuomoti priedus, žiemą gausite 15 % nuolaidą. Padedame savo klientams sutaupyti laiko ir pinigų.

AUTOMOBILIAI:

Techniškai tvarkingos bei patogios transporto priemonės pritaikytos įvairiems atstumams. Jei planuojate važiuoti mieste, Jums tiks ekonomiški, nedideli bei stilingi automobiliai – VW GOLF VI, OPEL CORSA. Komfortą kelionės su šeima metu garantuos TOYOTA COROLA VERSO, TOYOTA AVENSIS, AUDI A4 Norintiems mėgautis prabangiu važiavimu, patariame rinktis BMW X3

PRIEDAI:

Esant poreikiui, nuomojame automobilių priedus – vaikiškas kėdutes bei GPS. Mums rūpi, kad kelionės metu jaustumėte saugūs ne tik Jūs, bet ir Jūsų artimieji, ypatingai, mažieji keleiviai. Lengviau orientuotis nepažįstamame ar dideliame mieste Jums padės GPS. Įrenginio ekrane matysite maršrutą, koordinates, laiką bei kitus svarbius parametrus.